• Організатор
  • Партнер Забігу 5 км
  • Партнер Велоетапу
  • Офіційний хронометрист
  • Партнер запливу 1.5 км
  • Титульний партнер
  • Генеральний медіапартнер
  • Офіційний партнер

Новини

02.07.2021

3-4 липня у Києві відбудуться змагання з триатлону DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

Вже цими вихідними, 3-4 липня у Києві відбудеться триатлонний старт DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021.

 

Це вже третя подія триатлонної серії від Triathlon Ukraine, яку цього року започаткували Run Ukraine та Sapik Team. Титульним партнером цьогорічних стартів Triathlon Ukraine стала інвестиційна компанія DRAGON CAPITAL.

 

Подія триватиме два дні: 3 липня, у суботу, відбудеться Hoka забіг 5 км та дитячі старти, а 4 липня, у неділю — індивідуальний заплив на 1,5 км та триатлонний старт на дистанції олімпік, що включає етап плавання (1500 м), етап велогонки (40 км) та етап бігу (10 км).

 

Олімпік — олімпійська дистанція в триатлоні, також відома як “міжнародна дистанція” або “коротка дистанція”. Входить до програми Олімпійських ігор з 2000 року. Цьогоріч буде представлена на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо, що відбудуться з 23 липня по 8 серпня.

 

У заході DRAGON CAPITAL ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 візьмуть участь близько 1000 учасників, серед яких — елітні спортсмени міжнародного рівня: Сергій Курочкін, Віталій Чорний, Антон Блохін, Антон Вітолін, Софія Прийма, Евгенія Овчаренко, Дарина Москаленко, Ірена Василевська. Усі вони представлятимуть Україну.

 

Всі учасники, які подолають свою дистанцію, отримають пам’ятну медаль фінішера.

Абсолютні переможці на кожній з дистанцій серед жінок та чоловіків в категорії ПРО отримають грошові винагороди. Призи також отримають переможці у вікових групах та естафеті.

 

У зв’язку із проведенням змагань буде обмежено рух транспорту на Подолі та Набережному шосе, через що буде змінено маршрути громадського транспорту.

 

З 06:00 3 липня до 22:00 4 липня буде перекрито рух автотранспорту на Контрактовій площі.

 

Графік перекриття вулиць 3 липня 2021 року: 

 

Графік перекриття вулиць 4 липня 2021 року: 

 

У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: 

 

Довідка:

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: змагання з дуатлону та триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.

 

Контакти для ЗМІ:

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

тел.: 067 995 2767

email: [email protected]